Dziękujemy za rodzinną atmosferę,
bardzo ładne wyposażenie wnętrz i urokliwe położenie, doradzenie gdzie można zjeść i co zobaczyć. Pyszne śniadanka ☺️
Google
czwartek 05 marca 2026 11:22:39
Pobyt w Rezydencji Dwa Niedźwiedzie był po prostu wspaniały! ❤️ Od samego początku czuliśmy się tam jak w domu – panowała przemiła, rodzinna atmosfera, którą stworzyli niezwykle gościnni gospodarze - Pani Danusia i Pan Jacek.🤗
Czuliśmy się jak u dobrych znajomych, a nie w zwykłym pensjonacie. Na pewno będziemy tu wracać i serdecznie polecamy to miejsce każdemu, kto szuka ciepłej, rodzinnej atmosfery i prawdziwej gościnności 🥰
Google
środa 22 października 2025 11:21:53
Serdecznie polecam Rezydencję Dwa Niedźwiedzie.
Świetna lokalizacja, tuż przy wejściu na Szlak Pod Reglami, czy do Doliny Małej Łąki. Na przeciwko jest pętla autobusowa a w niedalekiej okolicy przystanki autobusowe.
Sam apartament bardzo ładnie i funkcjonalnie urządzony ze wszystkimi udogodnieniami. Utrzymany w stylu góralskim. Czysto, schludnie, przyjemnie i wygodnie.
Wspólny aneks kuchenny posiadał wszystkie urządzenia konieczne do przygotowania posiłków. Do dyspozycji gości jest duży stół jadalniany oraz stoliki na tarasie. Za domem płynie strumyk, który swoim szumem uprzyjemnia pobyt.
Właścicielka bardzo uprzejma, kontaktowa i pomocna. Zawsze można było liczyć na dobre słowo i uśmiech.
Było nam bardzo miło i jesteśmy pewni, że to nie jest ostatni raz w Rezydencji Dwa Niedźwiedzie.
Google
wtorek 14 października 2025 11:21:15
Świetne miejsce żeby odpocząć i poczuć przytulną atmosferę. JAK W DOMU!!! Czysto, przemili właściciele, którzy podpowiedzą gdzie zjeść, gdzie iść, jak jechać. Piękne widoki, szum strumyka, po prostu bajka.
Google
czwartek 05 lutego 2026 11:20:50
Bardzo polecam Rezydencję Dwa Niedźwiedzie. O dziwo! Rezydencja, jak nazwa wskazuje, jest naprawdę tuż nad samym potokiem co jest, według mnie, jednym z jej największych zalet. Kojący dźwięk potoku, z którego można korzystać nawet w pokoju, będzie fantastyczna terapią dla osób, które pragną uciec i odpocząć od zgiełku miasta. Kolejnym plusem Rezydencji jest położenie - nie w centrum zatłoczonego Zakopanego, tylko w pieszej odległości do wejścia na najbliższe szlaki. Pokoje bardzo czyste i przytulne. Opcja godna polecenia dla wszyskich tych, którzy poszukują spokoju i odpoczynku!
Google
czwartek 09 października 2025 11:20:22
Rewelacja !!! Podniebna komnata niedźwiedzi ( apartament nr 7)kozak !!!
Wszystko się zgadzało.
Spokój, cisza, wszędzie blisko, góry, las, to co niedźwiadki lubią najbardziej :)
Bardzo wygodne materace. Odwiedzamy polskie Tatry 3-4 razy w roku a tu były najwygodniejsze.
Bardzo dobry kontakt z właścicielami. Pan Jacek wraz z mamą zawsze byli dostępni.
Google
piątek 06 lutego 2026 11:19:51
Wspaniałe miejsce w sercu Tatr. Bardzo dobra lokalizacja — blisko szlaków górskich, co jest ogromnym plusem dla miłośników wędrówek. Pokoje czyste, przytulne i z prawdziwie domową atmosferą, w których można dobrze odpocząć po całym dniu w górach. Obsługa niezwykle miła, pomocna i życzliwa — od pierwszego kontaktu czuć troskę o gości. Zdecydowanie miejsce warte polecenia i chętnie wrócę ponownie.
Google
piątek 02 stycznia 2026 11:19:14
Spędziliśmy tu niezapomniany tydzień — lokalizacja jest fantastyczna: położona przy spokojnym, szemrzącym potoku i otoczona lasem, daje poczucie prawdziwego odpoczynku i kontaktu z naturą. Obiekt jest bardzo stylowo urządzony — apartamenty są przestronne, ciepłe.
Gospodarze bardzo mili, pomocni i dbający o komfort gości. Dzięki nim czuliśmy się jak u siebie.
Dodatkowo, rezydencja znajduje się blisko szlaków turystycznych — idealna baza wypadowa na górskie wędrówki. Dużym plusem jest również krótka odległość od Krupówek.
To miejsce, do którego na pewno wrócimy! Gorąco polecam każdemu, kto szuka relaksu w pięknym, górskim otoczeniu.
Google
środa 10 grudnia 2025 11:18:11